Reprezentace

Mistrovství Evropy do 21 let v Prostějově!

Admin – St, 16/10/2019 – 10:07

Od úterý 15. do soboty 19. října probíhá v naší domácí hale RG a ZŠ Mistrovství Evropy do 21 let. Úterý až čtvrtek hraje naše repre vždy v 16:30, přijďte naše podpořit!

Kategorie:

Mistrovství světa U23 v Olomouci již tuto sobotu!

Martin Uherka – St, 06/07/2016 – 08:40

Již tuto sobotu začíná Mistrovství světa v Olomouci. První utkání naší reprezentace je na pořadu dne v 18:15 proti Jihoafrické republice. Všechna utkání našeho celku v základní skupině budou v tento hrací čas.

Přijeďte do Olomouce a podpořte naše hráče!

Prostějov má ve výběru hned sedminásobné zastoupení - Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček, Michal Marek, Petr Šnajdr, Daniel Štefák a Alexandr Vyroubal budou chtít se svými spoluhráči získat medaili a u toho nesmíme chybět!

Olomouc, sportovní hala Univerzity Palackého, sobota 9.7.2016 18:15
Česká republika - Jihoafrická republika

Vše podstatné naleznete na stránkách turnaje.

Prostějovský hráč Alexandr Vyroubal je v nominaci na MS v Belgii (30.10.-8.11.)

David Konečný – Ne, 25/10/2015 – 12:43

V pátek 30.11.2015 startuje mistrovství světa v korfbale , které se bude hrát v belgických městech Gent, Tielen a Antwerpen. Toto mistrovství bude pro náš klub o to zajímavějš, že do 14-ti členné nominace hráčů (7 žen a 7 mužů) se probojoval i náš odchovanec a hráč Alexandr Vyroubal.

Akademie U19 s hojnou prostějovskou účastí

Jan Mynařík – St, 26/09/2012 – 20:51

Jak již bylo předesláno, od pátku 21. do neděle 23. září se v jihočeské Nové Včelnici uskutečnila Akademie U19. Za náš klub se zúčastnili Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček, Tomáš Marek a Alexandr Vyroubal. Jak to tam vypadalo, si můžete přečíst v článku na Extrakorfbalu a prohlédnout fotky.

Soustředění reprezentace opět s prostějovskými talenty

Martin Uherka – St, 19/09/2012 – 09:28

O uplynulém víkendu se uskutečnlo soustředění talentovaných korfbalistů v kategorii U16 ve sportovním areálu Nová Včelnice na jindřichohradecku. Celý víkend se dětem věnoval trenér Hennie Baas a jeho asistent David Konečný. Stejný model čeká i výběr U19, který má společný tréninkový víkend před sebou.

Reprezentace U19 skončila na MS na 6.místě - Prostějov měl čtyřčlenné zastoupení!

David Konečný – Út, 10/04/2012 – 12:44

Během Velikonočního víkendu proběhlo v Nizozemí MS hráčů do 19-ti let. Náš klub měl v 16-ti členné nominaci reprezentačního výběru České republiky své čtyři odchovance: Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček a Tomáš Marek. Náš mladý výběr (věkový průměr týmu byl 16,5 roku) si vedl velmi zdatně a mezi 14-ti týmy skončil na 6. místě!

Prostějovští FANS se ve světě neztratí!

Jan Mynařík – Pá, 06/04/2012 – 14:16

Že máme v našich řadách opravdové korfbalové fanoušky, to víme. Že jedou během měsíce dvakrát fandit našim reprezentantům do Holandska, to většina také ví. Ale že udělají velký dojem i ve světě, tak to víte až teď ... nebo to bylo jasné od začátku :-) Mrkněte na fotku v článku!

Rozhovor s Nikolou Ambrosovou a Tomášem Markem o účasti na Světovém poháru U16

David Konečný – Pá, 01/04/2011 – 23:53

Po úspěšné reprezentaci České republiky i našeho klubu jsme se zeptali dvou účastníků Světového poháru do 16-ti let na pár otázek. Přinášíme vám rozhovor s Nikolou Ambrosovou a Tomášem Markem!

Syndikovat obsah