Sledujte nás na facebooku a instagramu, nový web v přípravě!

Admin – Po, 05/09/2016 – 08:37

Nový web našeho klubu je v přípravě, zatím nás najdete hlavně na našem facebooku a instagramu. Fotky, pozvánky a další informace jsou nyní tam.

Facebook: SK RG Prostějov
Instagram: @korfbalpv

Startuje nová sezóna

Admin – St, 01/09/2021 – 11:15

Se začátkem školního roku startuje i nová sezóna, tréninky, zápasy a vše, co k tomu patří. Samozřejmě jsme všichni zvědaví, co na to covid opatření a vývoj. Každopádně natěšení jsme dost :)

Kategorie:

Nová sezóna se nezadržitelně blíží

Martin Uherka – St, 12/08/2015 – 21:18

Další ročník korfbalových soutěží již klepe na dveře a my pochopitelně nezahálíme. Mládežnické týmy se chystají na soustředění k dalšímu zvýšení svých kvalit. Junioři mají naplánovaný pobyt v Čekyni na poslední srpnový týden, zatímco jejich mladší kamarádi již balí na holandský týden, který stráví od soboty v partnerském Enschede. Jejich cestu podpořil Olomoucký kraj ze svého rozpočtu a snížil tím finanční zátěž pro jednotlivé účastníky.
Přejeme jim hodně zdaru a spoustu nových korfbalových zážitků!

Informace k utkáním najdete dále v článku.

Najdi sponzora klubu a dostaneš celý korfbalový koš!

Jan Mynařík – Út, 11/12/2012 – 23:37

Na základě diskuzí jsme se rozhodli sepsat naši nabídku pro případné partnery klubu, či jinak řečeno sponzory. Pokud členové klubu seženou sponzora, dostanou korfbalový míč nebo dokonce celý korfbalový koš! Celou nabídku naleznete zde.

Valná hromada SK RG Prostějov už 8.6.2011

Jana Uherková – Út, 31/05/2011 – 19:39

Ve středu 8.6.2011 v 18:00 se bude v zasedací místnosti Sportovního klubu Prostějov na Sportovní ulici 1 konat Valná hromada SK RG Prostějov.

Jelikož se budou standardně projednávat záležitosti fungování klubu, a to hlavně pro nadcházející sezónu, účast všech aktivních členů je nutná. Všichny ostatní, kteří mají zájem se zúčastnit, jsou samozřejmě vítáni.

Představujeme nového partnera klubu - Hotel Bečva

Jan Mynařík – St, 12/01/2011 – 00:17

Novým partnerem korfbalového klubu SK RG Prostějov se stává prostějovská firma Valašská Hostinská s.r.o., která provozuje v oblasti Beskyd turisticky známý Hotel Bečva na Horní Bečvě. Jednatelem společnosti je pan Petr Marek, jehož dva synové Michal a Tomáš jsou hráči našich mládežnických družstev. Doufáme, že partnerská spolupráce SK RG Prostějov a hotelu Bečva povede k oboustranné spokojenosti a poskytne našim hráčům a členům vhodné místo pro korfbalová soustředění, osobní rekreaci a hotelu pak novou klientelu z řad členů klubu a jejich okolí.

Kategorie:

Nová várka klubových triček ... jedno i pro tebe?

Jan Mynařík – Út, 04/05/2010 – 23:51

Na základě velké poptávky se budou přidělávat klubová trička, která všichni znáte, ale můžete se mrknout do článku. Kdo se dosud nenahlásil a má zájem o tričko, tak stačí napsat do pondělí 10. května komentář sem k článku nebo na můj mail. Detaily v článku!

Kategorie:

Marcel Winters: Chceme pomoct vybudovat silný klub!

Jan Mynařík – St, 11/11/2009 – 02:29

V týdnu před prvním domácím kolem České korfbalové extraligy proti Havířovu (24.10.) se přijel do Prostějova podívat i Marcel Winters, předseda našeho partnerského klubu DOS-WK Enschede. Nebyla to jenom návštěva u přátel, ale také i ryze praktická, naše kluby totiž připravují vzájemné aktivity na příští rok, např. soustředění našich týmů v Enschede či říjnová návštěva výpravy DOS-WK v Prostějově. A při té příležitosti se podařilo Marcela i lehce vyzpovídat, krátký rozhovor je v článku!

Syndikovat obsah