Turnaje

3. kolo extraligy za bod

Martin Uherka – Po, 27/11/2017 – 05:15

Ve třetím kole nás čekal dosud neporažený lídr z Brna, kterého jsme chtěli přinejmenším potrápit a nedat mu nic zadarmo. Jak to nakonec dopadlo si rozklikněte v článku (i když z nadpisu a facebooku asi již víte).

Kategorie:

Korfball World Cup 2013 U16

Jana Uherková – Pá, 15/03/2013 – 19:41

Dnes odjela reprezentace U16 do Holandska, kde se o víkendu zúčastní Korfball World Cupu 2013. Mezi vyvolenými má Prostějov 4 zástupce: Petra Šnajdra, Daniela Štefáka, Gabrielu Francovou a Renatu Havlovou, která je zároveň kapitánkou reprezentace.

aktualizováno 17.3. v 22:55

Budějovice dobyty!

Michal Marek – Ne, 08/07/2012 – 11:11

Dne 29.6 se v Českých Budějovicích konal pro dospělé Maxikorfbal a pro juniory Budějovický pohár. Jelikož se naši dospělí nezúčastnili, spoléhali jsme na naše dorostence, kteří si museli půjčit ke hře minimálně jednoho hráče. Ti z dospělých, kteří přijeli, se stali na jednu dobu součástí týmů Tábora a Havířova.

Prostějovští na ELBE CUPu

Michal Marek – Po, 11/06/2012 – 23:12

8.6. se náš oddíl Prostějova vydal na nejstarší český turnaj v korfbale… ELBE CUP. Jde o to, že náš tým byl složen ze třech kategorií. Starší žáci, junioři a senioři, hráči totiž museli mít 15 a více let. Jinak se hraje klasický korfbal na umělé trávě. Tento turnaj se konal v Děčíně, tudíž je jasné, že cesta byla daleká a náročná. Vyjeli jsme v 17:15 a dorazili kolem půl desáté.

Do Prievidze s omladinou

Martin Uherka – St, 10/08/2011 – 19:28

Dá se říct, že již tradičně se v září podíváme do Prievidze. Tentokrát bude náš klub reprezentovat pouze tým ve věkové kategorii do 19 let, pro který je to ideální předsezónní příprava.

Návštěva DOS WK Enschede - program návštěvy a turnaje, plus informace pro děti

David Konečný – So, 23/10/2010 – 14:07

V pondělí 25.10.2010 dorazí do Prostějova na pětidenní návštěvu členové našeho partnerského korfbalového oddílu z DOS-WK Enschede. Jejich výprava bude složena ze dvou mládežnických týmů do 16-ti let a z desetičlenného trenérského a funkcionářského doprovodu dospělých členů DOS-WK. Součástí programu bude i účast DOS-WK na mezinárodním turnaji hráčů do 19-ti let, který se bude hrát ve středu 27.10. na hale RG a ZŠ Prostějov (bližší informace v článku). A protože jedním z motivů této akce je mimo jiné i upevnění vzájemných kontaktů naší a holandské korfbalové mládeže, tak přikládáme i základní informace o programu, kterého se zúčastní i naše korfbalové naděje.

Mayor Cup s tradičním umístěním

Martin Uherka – Pá, 10/09/2010 – 12:36

Po několikaleté odmlce, způsobené termínovou kolizí turnaje a extraligy, jsme se opět zúčastnili tradičního Mayor Cupu v Prievidzi. Seniorský tým prověřily kromě domácího celku i polský výběr a tým z Maďarska. Jak vše probíhalo a dopadlo si přečtěte v článku.

Elbe Cup 2010

Martin Uherka – Ne, 06/06/2010 – 22:58

Máme za sebou opět velmi povedený turnaj a můžeme říct, že jsme ostudu neudělali. Vše důležité asi nenajdete v článku, ale možná se něco objeví v diskusi. Nabídnu vám alespoň stručná fakta.

Syndikovat obsah