Výkonný výbor

Zápis z jednání Výkonného výboru, spisová značka 2009-02

Jan Mynařík – St, 10/06/2009 – 23:43

S týdenním zpožděním, které zapříčinilo mé totální vytížení v osobním i pracovním životě, byl konečně zpracován zápis z jednání Výkonného výboru oddílu, které se konalo 2. června. Zápis ve formě PDF naleznete v tomto adresáři v klubovém úložišti dokumentů. A jako obvykle ... pokud někdo nemá jméno a heslo do úložiště, ozvěte se!

Kategorie:

Co by Tě nejvíc překvapilo na naší valné hromadě 13.6.2009?

David Konečný – Po, 08/06/2009 – 10:35
1) Zasedání bude kratší než 1 hodina.
28% (7 hlasů)
2) Nezvolení pana Mgr. Jana Mynaříka předsedou oddílu.
8% (2 hlasy)
3) Účast pana PaedDr. Jiřího Kremly na této valné hromadě.
16% (4 hlasy)
4) Účast více jak 15-ti členů s hlasovacím právem.
16% (4 hlasy)
5) Účast všech členů nižší jak 6 osob, což je počet členů VV plus revizor.
4% (1 hlas)
6) Schválení nižších klubových příspěvků.
8% (2 hlasy)
7) Přislib pana Mgr. Zdeňka Snášela, že bude příští sezónu aktivním rozhodčím našeho oddílu.
8% (2 hlasy)
8) Účast alespoň jednoho rodiče našich žáků.
12% (3 hlasy)
Celkem hlasů: 25

Výbor opět z očí do očí

Jan Mynařík – Ne, 24/05/2009 – 13:12

Po mé indispozici se konečně osobně sešel i výbor oddílu. Fungujeme rozhodně celoročně, ale spíše na úrovni e-mailové komunikace. Teď jsme přešli i na pravidelné schůzky. Na jednání v úterý 19. května u našeho "kolenáře" Davu jsme probrali nejenom akutní úkoly, ale i přípravu na novou sezonu. Zápis lze nalézt v tomto adresáři našeho úložiště dokumentů. Je tam toho opravdu dost a je to výživné ;-) Do úložiště mají přístup pouze členové klubu - pokud někdo nemá jméno a heslo, ozvěte se.

Kategorie:

Po finále opět ke klubové práci

Jan Mynařík – St, 18/06/2008 – 09:42

Po dlouhé době, kdy jsme se věnovali kromě akutních věcí víceméně jenom přípravě finálového dne, byl znovu čas na to, aby si sedl výbor našeho oddílu a probral vše možné. Sezení to bylo výživné, celkově z něj vzniklo 17 úkolů, které samozřejmě směřují k dalšímu rozvoji našeho klubu. Zápis lze nalézt v tomto adresáři našeho úložiště dokumentů. Do úložiště mají přístup pouze členové klubu - pokud někdo nemá jméno a heslo, ozvěte se.

Výbor dohání skluz po MS

Jan Mynařík – Čt, 13/12/2007 – 00:07

V posledních dnech proběhlo jednání výkonného výboru klubu. Na programu byla agenda zpožděná z důvodu mistrovství světa, ustanovení funkce koordinátora pořadatelství domácích zápasů, příprava finálového dne českého korfbalu a další. Zápis z jednání naleznete v úložišti dokumentů, které je určeno pouze členům klubu. Pokud někdo nemá jméno a heslo, tak se ozvěte!

Výbor pracuje prázdniny neprázdniny

Jan Mynařík – St, 18/07/2007 – 20:19

V sobotu 14.7. se konalo již druhé jednání VV, kde se probíralo vše možné od společenských akcí přes evidenci členu až po spřátelený klub z Enschede. Zároveň již od ustanovení VV bylo na jednáních uloženo 18 úkolů. Z každého jednání je pořizován zápis, který je na vyžádání přístupný každému členovi klubu. Každého by dění v klubu a jeho vedení mělo zajímat, proto si zápisy vyžádejte!

Rozdělení kompetencí výkonného výboru

Jan Mynařík – Út, 10/07/2007 – 17:16

V průběhu prvního jednání nově ustanoveného výkonného výboru došlo kromě jmenování trenérů na příští sezónu také k rozdělení kompetencí a odpovědnosti za jednotlivé oblasti činnosti klubu.

Kategorie:

Valná hromada je za námi

Jan Mynařík – Po, 25/06/2007 – 14:47

Jak bylo avizováno, v sobotu 23.6. se konala Valná hromada oddílu. Při hojné účasti hlasujících i hostů došlo ke zformalizování fungování klubu, přednesení aktuálních problémů a diskuzi o nich, probrání financí, volbám do jednotlivých funkcí a stanovení cílů klubu pro období do příští Valné hromady. Taky se podařilo vypít kolem 15 piv, přes 40 půllitrových kofol a nějaké mattonky, k tomu se i něco pojedlo. Přes veškeré občerstvení to však byla schůze dlouhá a na konci vyprodukovala také spoustu unavených schůzujících. Všem zúčastněným patří velký dík!

Syndikovat obsah