Z tisku

Ohlédnutí za Big Ill Pig 4ever od Prostějovského Večerníku

Jan Mynařík – Út, 26/06/2012 – 10:32

Marek Sonnevend, Prostějovský Večerník 25.6.2012 - Léto budiž pochváleno! I z hlediska korfbalistů SK RG Prostějov, kteří udělali za uplynulým soutěžním ročníkem 2011/12 tečku tradičním setkáním v rekreačním areálu Běleckého mlýna. Společensko-zábavná akce nesla obvyklý název Big Ill Pig 4ever na počest prasete, které vždy padne za oběť mlsným korfbalovým jazýčkům.

Prostějovský Večerník o extralize a reprezentaci do 19-ti let

Jan Mynařík – Po, 16/04/2012 – 21:18

Pondělní (16.4.) Večerník má více než půl předposlední strany věnováno korfbalu. Naleznout můžete rozhovor s trenérem extraligového áčka Zdeňkem Snášelem, kde převážně shrnuje uplynulou sezony. A zbytek místa o korfbalu zabírá článek o účasti prostějovských hráčů v národním týmu do 19-ti let, včetně fotky!

Kategorie:

Korfbalem nabitý týden v médiích

Jan Mynařík – Čt, 18/03/2010 – 20:42

Poslední extraligové vystoupení v této sezoně si našlo cestu do rekordního počtu médií. V pondělním (15.3.) Prostějovském Večerníku si můžete o korfbalu přečíst na straně 27, ve středu 17.3. potom i v Prostějovským týdnu na str. 12 (online verze článku). V Týdeníku Prostějovska, našem mediálním partnerovi, potom taktéž ve středu naleznete na straně 14 nejenom reportáž o duelech s Brnem, ale i rozhovor s trenérem. Nové vydání televizního Prostějovského infokanálu ze 17,3. pak přináší videoreportáž ke konci vydání. A konečně ve čtvrtek 18.3. v jihomoravských Událostech v regionech byla reportáž (čas 22:10) i druhého televizního štábu z neděle.

Kategorie:

"Přijďte na extraligu", zvou prostějovské noviny

Jan Mynařík – So, 13/03/2010 – 13:55

Mediální masáž před posledním kolem základní části korfbalové extraligy dosáhla maxima. Poté, co na neděli zval v pondělí Večerník, ve středu náš mediální partner Týdenik Prostějovska, tak se v sobotu přidal i Prostějovský deník. Už to vypadá, že všem nezbývá nic jiného než přijít! ;-)

Kategorie:

Týdeník Prostějovska: Korfbaloví žáci SK RG mají kvalitu!

Jan Mynařík – Čt, 04/03/2010 – 22:08

Ve středečním (3.3.2010) vydání Týdeníku Prostějovska, mediálního partnera našeho klubu, vyšel článek o úspěšných posledně odehraných kolech našich mladších a starších žáků. Na závěr přidává informaci, že v příštím vydání vyjde kromě pozvánky na extraligové zápasy s Brnem i rozhovor s prostějovskou kapitánkou a reprezentantkou Lenkou Faltýnkovou!

V novinách i televizi! ... podruhé

Jan Mynařík – St, 13/01/2010 – 15:11

Po úterním odvysílání reportáže v ČT, online (od 22. minuty), vyšly ve středu nová čísla Týdeníku Prostějovska, našeho mediálního partnera, a Prostějovského deníku/Prostějovského týdne. V Týdeníku Prostějovska naleznete článek o mačích se Znojmem na horní třetině strany 14, včetně fotky! V Prostějovském týdnu, příloze Deníku, je potom reportáž ze soboty na spodní třetině strany 15. Běžte rychle do trafiky! ;-)

V novinách i televizi!

Jan Mynařík – Út, 12/01/2010 – 13:20

V pondělním Prostějovském Večerníku se objevila na straně 19 nová rubrika Korfbalové defilé, která se tentokrát zabývala čistě našimi extraligovými souboji se Znojmem. A dnes (v úterý 12.1.) se v České televizi na prvním programu v 18:00 můžete v rámci jihomoravské edice Událostí v regionech podívat na reportáž ze sobotních duelů.

Kategorie:

Tento týden byl z pohledu médií bohatý

Jan Mynařík – Pá, 11/12/2009 – 12:40

Tento týden byl z pohledu zpráv o korfbalu v novinách a dokonce i televizi poměrně nabitý. Čtyři články v regionálním tisku a jedna reportáž v České televizi. Co a kde najdete se dozvíte v tomto článku!

Syndikovat obsah