DOS-WK Enschede

Make sure you have a working image toolkit installed and enabled, for more information see: the settings page

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Mohli jsme odcestovat i díky podpoře v podobě finančního příspěvku Olomouckého kraje. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Soustředění v Enschede splnilo nejvyšší očekávání

David Konečný – Ne, 24/08/2014 – 15:55

Minulý týden od soboty 16.8. do soboty 23.8. byli naší žáci, dorostenci i senioři na téměř již tradičním soustředění u partnerského klubu DOS-WK v holandském Enschede. Soustředěním splnilo naše očekávání a věříme, že kondiční i taktická příprava opět přinese své ovoce v následující sezóně. Zdárný průběh umožnil svou podporou i Olomoucký kraj.

Soustředění v Enschede

Gabriela Francová – Ne, 09/09/2012 – 21:26

18.8. se tým dorostenců a starších žáků s početným doprovodem seniorů vydal na soustředění do holandského Enschede k našemu partnerskému klubu DOS-WK. Sraz jsme měli v 6 ráno, ale odjeli jsme kolem půl sedmé z důvodu zpoždění jednoho člena výpravy. Po cestě nás naneštěstí potkalo několik kolon, které cestu prodloužily o pár hodin. Na místo jsme dorazili okolo deváté hodiny. Hned po příjezdu jsme začali stavět stany a potom nás čekalo udělování služby a večeře.

Kategorie:

Své mistry mají i v Enschede

Jan Mynařík – Po, 21/05/2012 – 15:24

I v Enschede se zadařilo a jejich týmy B1 a D1 jsou mistry svých soutěží! D1 k tomu stačila remíza s Juventou 4:4 a B1 nenechalo nic náhodě vítězstvím 12:6 nad NKC'51. Potěšující zpráva a gratulujeme!

Kategorie:

Návštěva holandského klubu potvrdila korfbalové partnerství

Jan Mynařík – Út, 02/11/2010 – 23:45

V srpnu tohoto roku korfbalisté prostějovského oddílu SK RG Prostějov navštívili Nizozemsko, zemi původu korfbalu. V Enschede, kde působí partnerský klub DOS-WK, se po dvou předchozích ročnících přípravného kempu prostějovského extraligového týmu byly toto léto podívat i mladé korfbalové naděje z Hané. A v uplynulém týdnu měli prostějovští korfbalisté možnost pohostinnost oplatit, když do Prostějova přijela početná výprava mládežnických týmů DOS-WK včetně doprovodu a vedení klubu.

Návštěva DOS WK Enschede - program návštěvy a turnaje, plus informace pro děti

David Konečný – So, 23/10/2010 – 14:07

V pondělí 25.10.2010 dorazí do Prostějova na pětidenní návštěvu členové našeho partnerského korfbalového oddílu z DOS-WK Enschede. Jejich výprava bude složena ze dvou mládežnických týmů do 16-ti let a z desetičlenného trenérského a funkcionářského doprovodu dospělých členů DOS-WK. Součástí programu bude i účast DOS-WK na mezinárodním turnaji hráčů do 19-ti let, který se bude hrát ve středu 27.10. na hale RG a ZŠ Prostějov (bližší informace v článku). A protože jedním z motivů této akce je mimo jiné i upevnění vzájemných kontaktů naší a holandské korfbalové mládeže, tak přikládáme i základní informace o programu, kterého se zúčastní i naše korfbalové naděje.

Informace k soustředění - Enschede 2010

Jan Mynařík – St, 04/08/2010 – 18:31

Třetí rok v řadě jedeme do Enschede, abychom u našeho partnerského klubu DOS-WK absolvovali týdenní soustředění. Odjíždět budeme pomalu co nevidět, takže je nejvyšší čas na upřesňující informace, zaměřené zejména pro naši mládež s rodiči. Více v článku a přiložených dokumentech! Veškeré dotazy rádi zodpovíme!

Krátce z Enschede: První prohra v hale a fotky z derby

Jan Mynařík – St, 02/12/2009 – 14:16

V neděli připravil VDW/OLS Assen na své domácí palubovce první porážku nového halového ročníku prvnímu týmu DOS-WK Enschede, našeho partnerského klubu. Vyrovnané utkání s poločasovým výsledkem 7:9 v neprospěch DOS-WK nakonec skončilo prohrou našich přátel v poměru 16:18. Po dvou vítězstvích, z toho jedno v městském derby proti Rigtersbleeku (fotky v článku!), a jedné prohře se tak nyní usadil DOS-WK na třetí příčce tabulky. V rámci dalšího kola vyzve áčko DOS-WK tým Oranje-Zwart v sobotu 5.12. v 14:45 v hale Diekmanhal v Enschede!

Syndikovat obsah