MS 2007

Dvakrát korfbal v Prostějovském deníku

Jan Mynařík – Čt, 29/11/2007 – 23:10

Středeční Prostějovský týden a čtvrteční deník nabídly svým čtenářům spoustu informací o korfbalu. Ve středu to byl článek o zápasech seniorského áčka ve Znojmě a ve čtvrtek pak rozhovor s Miňou o MS a korfbalu obecně.

Kategorie:

Prostějovský týden: Korfbalisté získali na MS v Brně vysněnou medaili, cenný kov by si však zasloužily i prostějovské děti

Jan Mynařík – Čt, 15/11/2007 – 00:42

Prostějovský týden ze středy 15. listopadu přináší reportáž o projektu Patron týmu při MS v korfbalu, Brno 2007, společně s reakcemi ředitelů zainteresovaných škol. Pro ty, kteří neměli možnost si tento článek přečíst přímo v novinách, jej přinášíme na našich stránkách s laskavým svolením redakce.

Kategorie:

MS patron týmu: Krátká reportáž z návštěvy reprezentací

Jan Mynařík – Út, 13/11/2007 – 00:48

V rámci projektu Patron týmu při MS 2007 v Brně navštívily naše město reprezentační týmy Belgie, Německa a Polska. Ve středu 7.11. přijela reprezentace Belgie, ve čtvrtek 8.11. pak národní týmy Německa a Polska. Podle bezprostředních ohlasů zúčastněných si to všichni náramně užili.

Kategorie:

MS 2007: Bronz zůstává doma!

Jan Mynařík – Po, 12/11/2007 – 00:48

Tak se zadařilo a česká reprezentace obhájila bronz z předchozího MS v Rotterdamu 2003. V zápase, který vidělo kolem patnácti set diváků, včetně těch z Prostějova (DÍKY VŠEM!), zvítězil náš národní tým nad Portugalskem 19:14 a mohlo se začít bouřlivě slavit. Více zde!

MS 2007: Sobota 10. listopadu - boj o světový bronz

Jan Mynařík – Pá, 09/11/2007 – 00:43

V sobotu 10. 11. začne ve 14:00 v nové hale na Vodově v Brně obhajoba světového bronzu. Korfbalová reprezentace České republiky změří své síly s celkem Portugalska, které je překvapením turnaje. Všem fanouškům z Prostějova patří velký dík za návštěvu semifinálového utkání s Holandskem. Doufám, že jste si tu atmosféru užili a že v sobotu jedete na finálový den zas! ČEŠI, DO TOHO!!!

MS patron týmu: Reprezentace přijíždějí, Belgie si u nás zatrénuje

Jan Mynařík – Po, 05/11/2007 – 10:46

Školy se byly na své týmy podívat už v základních skupinách a teď jim to reprezentace oplatí. Ve středu 7.11. přijede belgický národní tým do RG a ZŠ a dokonce si před zraky všech ve sportovní hale RG zatrénuje! Následující den pak do Prostějova zavítají Polsko a Německo, které navštíví ZŠ ul. Dr. Horáka, respektive Melantrichova. V oba dva dny čeká týmy přijetí na radnici! Tak ať se jim u nás líbí!

Kategorie:

MS 2007: Základní část skončila, Česko postupuje do čtvrtfinále!

Jan Mynařík – Ne, 04/11/2007 – 15:43

Český výběr si i přes počáteční problémy poradil s Indií a postupuje do čtvrtfinále z prvního místa ve skupině. V ní ho doplní Anglie, Belgie a Austrálie. Druhá čtvrtfinálová skupina je složená z týmů Nizozemska, Tchaj-wanu, Portugalska a Ruska. K postupu do semifinále bude s největší pravděpodobností stačit porazit Austrálii!

Projekt Partner týmu při MS v plném proudu

Martin Uherka – Čt, 11/10/2007 – 11:28

Jednou ze součástí projektu je i ukázka korfbalu v podání členů prostějovského korfbalového klubu na školách, zapojených do projektu.

Syndikovat obsah