Seniorský A-tým

Sledujte nás na facebooku

Jana Uherková – Po, 05/09/2016 – 08:37

Fotky, pozvánky a další informace najdete také na facebookových stránkách

SK RG Prostějov

Jaké bylo soustředění v Enschede?

Jan Mynařík – Čt, 31/08/2017 – 13:27

Týdenní soustředění v Enschede jsme si opět užili. Na Instagramu a Facebooku jste mohli postupně sledovat, co vše se dělo. Tady již jen nabídneme shrnující video a děkovný dopis, který jsme našemu partnerskému klubu DOS-WK po soustředění zaslali.

Úžasný týden s výpravou DOS-WK

Martin Uherka – Po, 24/10/2016 – 21:18

V uplynulém týdnu jsme hostili návštěvu nejvyššího významu - 31 členů partnerského lubu DOS-WK Enschede k nám přijelo podpořit povědomí o korfbalu a užít si krásy České republiky. A samozřejmě strávit spousty hodin s našimi hráči a příznivci :).
Co jsme všechno stihli a jak se nám přitom dařilo najdete v článku.

Mayor Cup 2016 úspěšně za námi

Martin Uherka – Po, 12/09/2016 – 21:45

O hodovém víkendu 10.-11.9.2016 náš extraligový tým nezahálel a vydal se na turnaj do slovenské Prievidze. Místní hráči dokážou vždy připravit velmi kvalitní předsezónní turnaj, který navíc provází velmi pohodová a přátelská atmosféra. Ani letos tomu nebylo jinak. A jak se našemu týmu dařilo si můžete přečíst v článku nadějné spisovatelky Katky Lorencové.

Mistrovství světa U23 v Olomouci již tuto sobotu!

Martin Uherka – St, 06/07/2016 – 08:40

Již tuto sobotu začíná Mistrovství světa v Olomouci. První utkání naší reprezentace je na pořadu dne v 18:15 proti Jihoafrické republice. Všechna utkání našeho celku v základní skupině budou v tento hrací čas.

Přijeďte do Olomouce a podpořte naše hráče!

Prostějov má ve výběru hned sedminásobné zastoupení - Nikola Ambrosová, Renata Havlová, Petr Galíček, Michal Marek, Petr Šnajdr, Daniel Štefák a Alexandr Vyroubal budou chtít se svými spoluhráči získat medaili a u toho nesmíme chybět!

Olomouc, sportovní hala Univerzity Palackého, sobota 9.7.2016 18:15
Česká republika - Jihoafrická republika

Vše podstatné naleznete na stránkách turnaje.

Zakončení korfbalové sezóny

Jana Uherková – Po, 13/06/2016 – 16:06

Bývalí, současní i budoucí korfbalisté, přátelé a kamarádi, rodiče!

KORFBALOVÁ AKCE ROKU 2016 s názvem BIG ILL PIG „do nekonečna aneb tu 8 do rána položíme“ se blíží. Je to neuvěřitelné, ale v sobotu 25.6.2016 se už poosmé sejdeme, abychom opět společně zakončili korfbalovou sezónu. Budeme vás očekávat od 14:00.

Finálový den 7.5.2016 přinesl Prostějovu historický úspěch

Martin Uherka – Út, 10/05/2016 – 19:22

Za finanční podpory Olomouckého kraje jsme 7.5.2016 pořádali společné finále Korfbalové ligy starších žáků a České korfbalové extraligy. I když poslední kolo základní části rozhodlo, že se naši žáci bojů o medaile nezúčastní, v seniorské kategorii jsme mohli dosáhnout na historický úspěch. A to se také podařilo!

Zlepšený výkon překvapení nepřinesl

Martin Uherka – Ne, 01/05/2016 – 12:48

V druhém semifinálovém utkání proti KK Brno jsme se opět velmi dobře připravili na obrannou část hry. Fantastická podpora diváků nás hnala ve vysokém tempu, lépe jsme stříleli a opět dobře bránili. Brno však ukázalo, proč je úřadujícím mistrem, a nepovolilo prodloužení semifinálové série.

Syndikovat obsah